OBAMAYA MEKTUP

Sevgili Obama

Evvel mahsus selam tabiidir. Nasılsın iyi olmanı diler iki mübarek ellerinden sıkarım.Yengem nasıl onun da iki mübarek ellerinden sıkar selam ederim.Yeğenlerim nasıllar onların dahi mübarek ellerinden sıkar selam ederim.

Bizden yana sual edecek olursan çok şükür iç güveyinden halliceyiz, anlamadın tabii neyse boş ver anlamasan da olur

Sebebi ziyaretime pardon elektronik posta yazmamın nedenine gelince, biliyorsun orada uzun zamandır sizin himayenizde olan bir yari vefakarın var ya .. yahu kim olacak şu bizim ülkedeki her boydan itini yörüngesine alıp devletimizi yıkmaya çalışan namussuz , yau anlasana be kardeşim tezgahı birlikte kurduğunuz, iş foslayınca birden Fransız kesildiğin … hah tam o işte . Eee ne olmuş ona diyeceksin . Olan şu, kendisine bir şiir yazdım lütfen selamlarımla birlikte şiiri ilet.

Artık topal ördek de olsan başkan başkandır diyelim ve bu namussuz it gibilerle birlikte Amerikanın dostluğundan da Allah bizi korusun diye ilave edelim.

Kestane kebap yemesi sevap acele cevap.

Seni çok seven kardeşin, arkadaşın Abdülvahap.

AKROSTİŞ

Fahişe şerefli senden bölücü pis KÖPEK

Ebleh sümüklü vatansız adi sinsi GERZEK

Takatin yeter mi yıkmaya bu aziz VATANI

Ölümlerden ölüm beğen pensilvanya ŞEYTANI

 

Not: Millet olarak büyük bir felaketin eşiğinden döndük. Bugün peykeye kurulup kahve höpürdetirken geyik yapmak şöyle dursun groki bir halde şarlatan kuklaların sultası altında çoluk çocuğumuzun torunlarımızın yarınından endişeli mosmor bir halde de olabilirdik. Allah bir daha böyle felaketler göstermesin. Demokrasi şehitlerine rahmet eylesin.